Real life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real life

One rpg forum for the Real life
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сърф плаж " Zethur "

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 3:02 pm

Сърф плаж " Zethur " 1261828417_24
Тук се намираше сърф плажът, тук бяха най - големите вълни и най - красивите гледки!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:40 pm

Беше рано сутринта и аз реших да намина през сърф плажът. Взех си сърфът и потеглих с колата. Когато стигнах на плажът излезнах от колата и когато видях, че нямаше никой се преоблякох. Взех сърфа и се спуснах по вълните. - Йееейййй, Супер- изкрещях. Вълните бяха невероятно големи и превъзходно красиви. Когато се изморих излезнах от водата и седнах на пясъка. Останах само по бански и се излегнах на топлият пясък. След няколко минути усетих, че някой идва и погледнах. Към мен се насочи страхотно момче и ми каза.......
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Крис Робъртсън

Крис Робъртсън


Брой мнения : 12
Join date : 22.09.2010

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:45 pm

Прекрасна сутрин за сърф, като изключим сърфа. Не ми се караше особено и за това реших просто да мина през сърф плажът. Облякох си едни шорти и тръгнах. Запалих колата и се насочих към плажът. Когато стигнах имаше някакво момиче, беше се излегнало на пясъка и беше банският и беше доста изрязън, не можеше да не го забележа. Беше секси. Отидох при нея и я заговорих. - Хей аз съм Крис! - представих се.
- Приятно ми е, аз съм Алисън! - отвърна ми тя.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:50 pm

- Приятно ми е аз съм Алисън, но накратко Алис! - отвърнах на момчето. което се беше зазяпал в мен. Беше висок с русоляво - кафява коса и много красив или по - точно секси. Точно мой тип. Харесах го и мисля, че и той мен, но естествено не бях сигурна. - Е ъмм...Ти на колко години си? - стана ми неловко, не знаех какво да го попитам. Беше тъпо, че не знаех каква тема за разговор да повдигна.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Крис Робъртсън

Крис Робъртсън


Брой мнения : 12
Join date : 22.09.2010

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 3:56 pm

- Ами на 19, хей не искам да прибързвам, но ми допадаш, всъщност много прибързах нали !? - " Ужас толкова ли не мога да си дъежа езикът зад зъбите, но всъщност това беше истинският Крис, но това момиче не беше като останалите, не беше като онези момичета за по най-много 2 дни." - какви ли не мисли ми минаха през главата. Хем полужителни, хем отрицателни.
Зачаках да видя какво е мнението на Алис....
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:04 pm

Той на истина доста прибърза, но аз изпитвах същото към него. Допадаше ми и мислех, че ще станем приятели не всъщност повече от приятели. - И ти ми допадаш! - Признах и го целунах лекичко. - О да определено ми допадаш. - казах му аз след което отново прилепих устни в неговите, но този път целувката беше по - страстна. - Май този път аз прибързах. - изчервих се и отклоних поглед към пясъка. " За Бога Алис не се друж катоп малко детенце, стегни се, ако ще прекаляваш то поне стигни до дъното" - понякога вътрешното ми гласче беше много настойчиво, но и право, трябваше да се стегна...
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Крис Робъртсън

Крис Робъртсън


Брой мнения : 12
Join date : 22.09.2010

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 4:11 pm

- Оу стига де, не си прибързала и без това ако не беше ме целунала първа аз щях да го направя - засмях се след, което легнах на пясъка и я придърпах към мен. Прегърнах я и я целунах. В един миг аз се озовах отгоре и започнах да я целувам навсякъде. - Обичам да прекалявам, а ти!?
- казах и след това продължих да я целувам. Когато отделих устни от нейните тя успя са каже само : - Мхм!
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие:    Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 9:08 am

- Мхм - това бяха единствените думи , които му казах сле онази целувка. - Изчакай....Мисля, че доста прибързваме.- казах и се одръпнах от него.- Знам, че е тъпо, но все пак бих искала да те опозная, а не да започнем от средата, да го караме по - кротко за сега!- предложих му. Знам, че звучеше доста тъпо, но просто....Незнам бях малко объркана, исках да се опознаем макар това да е тъпо, всички мой връзки почваха така и свършваха след най - много 4 дни. Не исках и с Крис да стане така. Не исках да ме зареже както направиха и предишните.
- Е ти къде живееш? - попитах го и се ухилих.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Крис Робъртсън

Крис Робъртсън


Брой мнения : 12
Join date : 22.09.2010

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 9:37 am

- Къде живея!? Ами вмомента си търся жилище, живея в малко апартаментче заедно с един приятел, всъщност не е точно приятел, но.....- обясних на Алисън. Наистина тя беше първата с която споделях неща от живота си, не беше типично за мен и за това, когато се замислех за това се плашех. Беше странно как това момиче промени истинският "Крис". Не исках да се променям, но вече беше късно. - Ами ти къде живееш и сама ли живееш?- попитах я. " Мамка му, какво ти става човече, защо задаваш тези въпроси, защо се привързваш!?- такива мисли нахлуваха в главата ми. " Стегни се, отклони темата" - каза отново онзи гаден глес в главата ми и точно тръгнах да сменям темата и Алис започна да ми обяснява......
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 10:13 am

- Ами живея с едната си сестра и гаджето и'. Когато сме повече е по - забавно! - казах.
- Сигурно! - отвърна Крис.
- Ъммм...Не съм много сигурна в думите си....,но ако искаш може....ами може и да дойдеш да живееш при нас?! - това беше повече като въпрос...о за Бога изглеждах жалко, но всъщност за първи път не ми пукаше, само исках Крис, исках да сме заедно.
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Хоуп

Наталия Хоуп


Брой мнения : 58
Join date : 22.09.2010
Age : 32

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 11:06 am

Бях тръгнала да се разхождам по плажа, където имаше готини сърфисти с яки мускули. Да, да! Знаех че имам гадже, ама това не е престъпление, за бога! Тогава видях сестричката ми с някакво момче. Изглеждаше готин и мислех да ида да го поздравя, но дали пък ямаше да проваля нещо много важно? Е, голяма работа. Какво по-лошо може да стане, освен със сестра ми да живеем на двете краища на света? Да, в момента мислех доста позитивно (така да се каже)
- Здрасти! - извиках аз и прегърнах сестра ми. - *Кой е този? Готин е?* - попитах я на ухото, че той да не вземе да чуе.
Върнете се в началото Go down
Крис Робъртсън

Крис Робъртсън


Брой мнения : 12
Join date : 22.09.2010

Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitimeВто Окт 19, 2010 6:46 pm

- Ами ок. - казах и я целунах, но целувката беше кратка. - Е ако искаш да ставаме! - предложих и точно в този момент някакво момиче дойде и поздрави. До колкото разбрах беше сестра на Алисън. - Приятно ми е, аз съм Крис! - представих се.
- Наталия! - отвърна тя. - Е ще тръгваме ли? - опитах се да не прозвуча така, че все едно не ми е приятно със сестрата на Алис, но не ми се стоеше повече на плажа! - Ако искаш да отидем на по кафе?! - предложих - И ти може да дойдеш! - казах на Наталия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сърф плаж " Zethur " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сърф плаж " Zethur "   Сърф плаж " Zethur " I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сърф плаж " Zethur "
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Real life :: Около града :: На плажът-
Идете на: