Real life

One rpg forum for the Real life

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Паркът в Лейстър

Go down 
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Админче

Брой мнения : 132

ПисанеЗаглавие: Паркът в Лейстър   Чет Сеп 16, 2010 4:05 pm

Тук се намираше паркът на Лейстър.
Птичките пееха, въздухът беше невероятно чист и свеж и всичко беше съвършено!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Георги Хоуп

Брой мнения : 32
Местожителство : Stara Zagora

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът в Лейстър   Чет Сеп 23, 2010 11:54 am

Най-сетне дългоочакваното пътуване приключи и заедно със семейството си,Георги пристигна в малкото градче Лейстър,където отсега нататък щеше да живее.Нов живот,нови приятели,нова обстановка и най-важното да срещне мовек,който да откликне на чуставта му.Толкова неща му се въртяха в главата,така че след като се настаниха в една приказна къща в един от квараталите,момечто реши да отиде до парка да се поразтъпче и да се разтоаври,защоот имаше чуството,че всеки момент щеше да екслодира.
Тази година смяташе да учи като студент,но тъй като не беше решил каква точно специалност ще бъде,родителите му дадоха повече свобода и решиха да не настояват,да бъде оставен на спокойствие и да си отдъхне от непирятните случки,който му се случиха.
Когато пристигна в парка,той остана очарован от гледката,която се появи перд него и като малко дете се затича към гълъбите и славейте,окйто бяха накацали край малкия площад.Това мусто му подейства като лекарство и Георги тръгна да се разхожда наоколо и да разглежда чудинте дървете с сочните плодове,прекрасните цветяс приятният им аромат и малкия фонтан,който си беше чиста атракция за новите хора в града.
Вижте профила на потребителя
Наталия Хоуп

Брой мнения : 58

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът в Лейстър   Чет Сеп 23, 2010 12:05 pm

Обичах да се разхождам в парка. Беше страхотно. Той беше много красив и пълен с лъчезарни и весели хора. Разбирасе имаше и п-възрастни, които се караха на децата, които скачаха в калните локви, катереха се по дърветата и ли се шегуваха. Обстановката ми беше много позната. Някога и аз бях дете. Исках да си почина от работата и да се разходя на чист въздух.
Изведнъж мернах брат си. Той седеше пред фонтана и гледаше нанякаде. Реших да го изненадам. Затичах се към него и му скочих на гърба. Той цамбурна във фонтана. Аз се заливах от смях. Той ме погледна, разбра кой стои зад този заговор и каза....
Георги Хоуп

Брой мнения : 32
Местожителство : Stara Zagora

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът в Лейстър   Чет Сеп 23, 2010 12:28 pm

Всичко стана толко бързо,че въобще не разбра как се озова в фонтана и видя как малките деца започнаха да се смеят пир видът му.На него му стана малко неудобно,но реши и той да се посмее на случилото се.Реши да види кой му погоди този номер и когато се извърна,едва не извика от радост-това беше любимата му сестричка Натали,която не знайно как се беше озовала в града.
-Хей,сестричке,как си?-усмихан се той и като скочи бързо от фонната,отиде и я прегъран леко,защоот не искаше да я намокри.Каква изненада,аз сега пристигам с нашите и не подозирах,че и ти си тук.
Лицето му цялото засия от задоволство,защоот с Натали бяха много близки и още от малки си споделяха всичко и нямаха тайни помежду си.
Наталия Хоуп

Брой мнения : 58

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът в Лейстър   Чет Сеп 23, 2010 1:11 pm

Обичах да правя номера на малкото си братче, когато бях на 5. Но и сега си е забавно. Обикновено той се разплакваше, когато се шегувам с него. Очаквах сега пък да се ядоса. Но той просто ме прегърна.
- Хей,сестричке,как си? - попита ме той. - Каква изненада,аз сега пристигам с нашите и не подозирах,че и ти си тук.
- Ех! Ама все още си си глупчо! Нли се преместих тук за да работя! - отвърнах му са, през смях.
- Аха, да!
- Ами ти, нашите тука ли са?
- Аз ще уча тук. - радвах се, че ще го виждам често. Мога да го изложа Very Happy. - Да, нашите са тук.
- Супер! -отвърнх аз. - Добре, братле! Аз ще тръгвам, че имам среща. Чао!
- Чао!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът в Лейстър   

Паркът в Лейстър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1