Real life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real life

One rpg forum for the Real life
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Клетките с животните

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Клетките с животните Empty
ПисанеЗаглавие: Клетките с животните   Клетките с животните I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 11:30 am

Тук се намираха клетките с животните . Клетките се намираха на вън. Мястото не беше едно от най - приятните или пък от най-красивите. Тук стопаните идваха да вземат новите си домашни любимци.


Последната промяна е направена от Алисън Хоуп на Пет Сеп 24, 2010 11:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Наталия Хоуп

Наталия Хоуп


Брой мнения : 58
Join date : 22.09.2010
Age : 32

Клетките с животните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетките с животните   Клетките с животните I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 11:36 am

Дойдох да прибера Кити. Видях много животни, които гледаха с тъжни очички и на мен ми стана толкоа гадно, че стоят затворени. Един човек извади Кити и ми я подаде. Тя беше малка и сладка. Аз я сложих в една специална чантичка и излезнах колкото се може по-бързо. Затвориха след мен а Кити мяукаше сладко.
- Сега отиваш в новия си дом. - говорех й аз.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Алисън Хоуп
Админче
Кимбърли Алисън Хоуп


Брой мнения : 41
Join date : 22.09.2010

Клетките с животните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетките с животните   Клетките с животните I_icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 11:45 am

Най-накрая щях да си имам кученце.Мое собствено малко пухкаво сладурче.Радостна по най-бързия начин изтичах да си взема кутрето.
Влязох в приюта и човекът там бе така добър да ми покаже всички кученца.Накрая си избрах едно двумесечно светлокафяво бонбонче.Сложиха ми го на една тъмносиня каишка с нарисувани по нея лапички,а на нашийника му пишеше името му : Рони.
Гушнах го и излязох весела от магазина,като целунах кученцето по нослето и му казах нежно и гальовно:
-Ти ще си Рони и без право на обжалване!-засмях се,а то изджафка весело и ме близна по носа.Засмях се отново и излязох от магазина.
Върнете се в началото Go down
Моника Лаброс

Моника Лаброс


Брой мнения : 10
Join date : 24.10.2010

Клетките с животните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетките с животните   Клетките с животните I_icon_minitimeНед Окт 24, 2010 12:34 pm

Влязох радостна и се огледах за кученцето което си бях избрала.И го видях.Толкова малко и сладко.Едва на месец, което всъщност беше най-добре, ако беше по-голямо трудно щеше да се привърже към мен, а аз, още щом го зърнах се привързах.Да бях наивна.Приближих се и клекнах.Погледнах го право в очичките и то погледна мен.Посегнах бавно да отворя клетката, а Рони-Такова име му бях дала.Вярно, беше често срещано име, но държах на него, наистина ми харесваше-въртеше опашка.
-Хайде малкия-Казах и го взех в ръце-Идваш с мен.Прегърнах го и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клетките с животните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетките с животните   Клетките с животните I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клетките с животните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Real life :: Града - Лейстър :: Приютът за животни-
Идете на: