Real life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real life

One rpg forum for the Real life
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кафенето...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Кафенето... Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето...   Кафенето... I_icon_minitimeВто Окт 19, 2010 6:51 pm

В центърът на града се намираше едно малко кафене, то беше скрито зад многобройните палми и други дървета.
Тук кафето беше най - вкусно и всичко беше много красиво.
Гледката навън беше красива, а също така и вътре беше доста уютно!
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Алисън Хоуп
Админче
Алисън Хоуп


Брой мнения : 132
Join date : 13.09.2010
Age : 27

Кафенето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето...   Кафенето... I_icon_minitimeВто Окт 19, 2010 6:57 pm

С Крис и Нати дойдохме да пием по кафе. От толкова време не бях засичала сестричката си. Седнахме на една маса и поръчахме.
- За мен кафе! - казах на сервитьорът. - Вие какво ще пиете....или ядете? - попитах ги. С Крис ми беше приятно, но не бях сигурна той какео изпитва към мен.
- Крис ще дойдеш ли за малко? - попитах го и той стана от масата. Отидохме в един ъгъл на кафенето където нокой нямаше да ни вижда. - Крис...искам да знам какво точно изпитваш към мен? - попитах го и той ми каза.....
Върнете се в началото Go down
http://real-life-rpg-forum.secretsstories.net
Крис Робъртсън

Крис Робъртсън


Брой мнения : 12
Join date : 22.09.2010

Кафенето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето...   Кафенето... I_icon_minitimeВто Окт 19, 2010 7:03 pm

- Не съм много сигурен, харесвам те, но изпитвам и някакво друго чувство, по - силно. - казах и'. - Спокойно, няма да ти разбия сърцето! - казах и обвих ръце около кръста и' след което я придърпах към себе си и я целунах страстно. - Мисля, че съм влюбен, знам че се познаваме от скоро, но...не знам! - признах си. Прегърнах я след което я целунах отново, но по - страстно и от миналият път.
Върнете се в началото Go down
Наталия Хоуп

Наталия Хоуп


Брой мнения : 58
Join date : 22.09.2010
Age : 32

Кафенето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето...   Кафенето... I_icon_minitimeСря Окт 20, 2010 10:00 am

Явно Крис и сестра ми се харесваха. По повод тяхното страстно "мляскане" и минятюрното лично пространство бих казала, че сестра ми знае точното значение на израза "НЕ! на първа среща". Но и Крис не беше за изпускане. Някак си се чувствак под формат "третия е излишен" и станах да си ходя, когато Алисън дотърча при мен.
- Стой, Нати! Не мърдай, не дишай! - запъхтяно каза тя. - Къде тръгна?
- Освобождавам радиуса ти с Крис. - отвърнах аз и взех чантата си.
Сестра ми замълча при отговора ми. Никога не обичах да давам директни отговори и това много затрудняваше питащите, но сестра ми беше свикнала. Обърна се към Крис, после към мен и каза...
Върнете се в началото Go down
Георги Хоуп

Георги Хоуп


Брой мнения : 32
Join date : 22.09.2010
Age : 35
Местожителство : Stara Zagora

Кафенето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето...   Кафенето... I_icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 11:38 am

Въпреки огромният му ентусиазъм покрай отварянето на двата магазина в центъра на града,Георги беше безкрайно възмутен от липсата на всякакъв порфесионализъм.Вече бяха наети няколко хора по останалите места,дори и той вече имаше служител,обаче от дълго време никой не се беше вясвал не са мо на работа,но не си показваше и физиономията в градът.
Момчето се отби в кафенето в центъра за да пооправи малко лошото си настроение.Сега плановете,койтоимаше тотално щяха да се провалят и всичко щеше да зацикли на едно място.
Поръча си кафе и парче кекс и докато чакаше поръчката,реши набързо една кръстословица.Заради тези непридвидени обстоятелства,сета щеше да затвори магазините и да изчаканякой да благоволи да се появи.
Плати на момчето за поръчката и започна да яде и отпи няколко глътки от кафетео,което беше прекрасно.
Тежка въздиша се отрони от него като си помисли,че и този ден ще мине в дълги терзания и депресий заради скуката и без шанс да се позабавлява.
Пресотят в кафенето беше приятен,но щом приключи с последната хапка то кекса,той стана и с мълчаливо изражеине се отправи към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето...   Кафенето... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Real life :: Града - Лейстър :: В центърът-
Идете на: